KONST / Litografier / Färglitografi 12007006

nr 1200 7006

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 111/175, bladets mått: 80x59 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 augusti 2018
kl 20:49:42

27/8 16:41:47 1      Vinnande bud

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm